Dubai

Dubay Biznes Tədbirləri aşağıda siyahısı verilmiş DMC tövsiyə edir.


24 Degrees LLC
Mike Hummel

İdarəedici Direktor
Mobil: +971596562775
Telefon: +9714388 7088
Faks: +9714 388 7077
Epoçt: mike@24degrees.com
Veb: http://www.24degrees.com

Meg Brinsley

Satış və Marketinq
Mobil: +97155 956 8980
Telefon: +9714 388 7088
Faks: +9714 388 7077
Epoçt: meg@24degrees.com
Veb: http://www.24degrees.com

1001 Events
Angelo Daniel Fernandes
İdarəedici Direktor
Mobil: + 97150 387 1001
Telefon: + 9714 357 4004
Faks: + 9714 357 4357
Epoçt: http://www.24degrees.com
Veb: http://www.1001events.com

Alpa Tours
Samir Hamadeh

Baş Menecer
Mobil: + 97159 645 9602
Telefon: + 9714 393 4751
Faks: + 9714 343 2251
Epoçt: Samirh@alphatoursDubay.com
Veb: http://www.alphatoursDubay.com

Arabian Adventures (Ərəb Macəraları) 
Justine Thomas-Butler

Yığıncaqlar, Təşəbbüslər, Konfranslar və Tədbirlər üzrə Menecer
Mobil: + 97150 645 9602
Telefon: + 9714 303 4751
Faks: + 9714 343 2251
Epoçt: justine.butler@emirates.com
Veb: http://www.arabian-adventures.com


Connect World Travel & Tours (Dünyanı birləşdirən səyahət və ekskursiyalar)
C-b Justin Jacob / X-m Preethi Ajay

İdarəedici Direktor / Biznes Rəhbəri
Mobil: +971 55 9112244 / +971 52 8962252
Telefon: + 9714 2666677
Faks: + 9714 2598886
Epoçt: justin@connectworldtours.com / preethia@connectworldtours.com
Veb: www.connectworldtours.com


Desert Gate (Səhra Qapısı)
Nataşa Soares 

Qruplar üzrə Direktor 
Telefon: +971 4 4421155
Faks: +971 4 4421166
Mobil.: +971 55 6445738
Epoçt: samir@dubaidesertgate.com 
Veb: www.dubaidesertgate.com 


Extra Mile Events (əlavə mil) tədbirləri
Ayman Talaat

İdarəedici Direktor
Mobil: +971 55 102 4564
Telefon:+9714 4475859
Faks: + 9714 44475860
Epoçt: operation@extramile-events.com
Veb: www.extramile-events.com 

Gulf Circle Tours (Körfəz dairəsi Ekskursiyaları)
Gaby Seikaly

İdarəedici Direktor
Mobil: +97150 651 1283 Telefon:+9714 4513838
Faks: + 9714 449 8442
Epoçt: gaby@gulfcircletours.com
Veb: www.gulfcircletours.com

Gulf Dunes LLC
Zəki Badawi
Baş Menecer
Mobil: +97150 559 8518
Telefon: +9714 450 4460
Faks: +9714 450 4461
Epoçt: zaki.badawi@gulfdunes.com
İnternet saytı: www.gulfdunes.com 

Gulf Ventures (Körfəz görüş yerləri)
Heather Galbraith

Tədbirlər üzrə menecer - Ölkə-daxili
Mobil : +97156 224 4976
Telefon: +9714 404 5916
Faks: + 9714 404 5877
www.dbe.ae
Epoçt: heather.galbraith@gulfventures.com
Veb : www.gulfventures.com

Hunter International Travel & Tourism LLC
Michelle Chen

Baş Menecer
Mobil: +97150 6955963
Telefon: +9714 228 2568
Faks: +9714 2212771
Epoçt: michelle.chen@huntertourism.net
Veb: www.huntertourism.net

Incentive Connections Tourism LLC 
Porus Guzder
İdarəedici Direktor / Sahibkar
Mobil: +9715 440 7959
Telefon: +9714 386 9914
Faks: ++ 9714-04-3862270
Epoçt: info@incentiveconnections.com
Veb: www.incentiveconnections.com

Lama Tours (Lama ekskursiyaları)
Kulvant Singh

İdarəedici Direktor
Mobil: +97150 625 3422
Telefon: +9714 334 4330/335 7676
Faks: +9714 334 4232/335 7 111
Epoçt: info@lama.ae : executiveoffice@lama.ae
Veb: www.lamaconnect.com

Royal Arabian (Kral Ərəb)
Annemarie de Vaal

Baş Menecer – Dubay Əməliyyatları
Mobil: +97150 240 1488
Telefon: +971 4 299 9339 ext. 102
Faks: +971 4 299 9338
Epoçt: annemarie@royalarabian.com
Veb: www.royalarabian.com

SNTTA Emir Tours (SNTTA Əmir Ekskursiyaları)
T.L.S. Iyer
Baş Menecer
Mobil: +971 50 212 1393
T: +9714 282 1908
F: +9714 286 5430
Epoçt: sharad.i@snttadubai.com
Veb: www.snttaemirtours.com


Sadaf Sarv - DMC
Emad Makhmreh

Biznesin inkişafı üzrə direktor
Mobil: +971 52 726 4077
T: +9714 22 33 411
F: +9714 22 33 993
Epoçt: emad@ss-dmc.com
Veb: www.ss-dmc.com

Sharaf Tours (Şərəf Ekskursiyaları)
Satheesh V.M

Baş Menecer
Mobil: +971 56 6866509
T: +9714 397 61 61
F: +9714 397 6527
Epoçt: satheesh@sharaftours.com
Veb: www.sharaftours.com

Travco Travel Dubai 
Jestine Alfred

Baş Menecer Köməkçisi
Mobil: +971 50 859 24 53
Telefon: +9714 336 6643 Ext.176
Faks: +9714 337 5681
Epoçt: jestine.alfred@travcotravel.com
Veb: www.travcotravel.com