Dubai

Aanbevolen DMC's

Dubai Business Events beveelt de DMC's hieronder aan.


24 Degrees LLC                                                                                   
Mike Hummel
                                                                                  
Directeur
Mob: +971506562775                                                      
Tel: +9714 388 7088                                                 
Fax:+9714 388 7077
Email: mike@24degrees.com
Web: http://www.24degrees.com

Meg Brinsley
Verkoop & Marketing                                      
Mob: +971 559568980                                                      
Email: meg@24degrees.com
Web: http://www.24degrees.com                

_____________________________________________________________________________        

1001 Events
Agnelo Fernandes

Directeur
Mob: +971 50 387 1001
Tel: + 9714 357 4004
Fax: + 9714 357 4357
Email: agnelo@1001events.com
Web: http://www.1001events.com

_____________________________________________________________________________        

Alpha Tours
Samir Hamadeh

Algemeen directeur
Mob: +971 50 4543745
Tel: + 9714 294 9888 
Fax: + 9714 294 8416 
Email: Samirh@alphatoursdubai.com
Web: http://www.alphatoursdubai.com


Arabian Adventures
Justine Thomas-Butler

Manager meetings, incentives, conferenties en evenementen
Mob: + 971 50 645 9602
Tel: + 971 4 303 4751
Fax: + 971 4 343 2251 
Email: justine.butler@emirates.com  
Web: http://www.arabian-adventures.com

_____________________________________________________________________________        

Connect World Travel & Tours
Dhr. Justin Jacob / Mw. Preethi Ajay

Directeur/President
Mob: +971 55 911 2244 / +971 52 896 2252
Tel: + 971 4 266 6677
Fax: + 971 4 259 8886
Email: justin@connectworldtours.com / preethia@connectworldtours.com
Web: www.connectworldtours.com

_____________________________________________________________________________        

Desert Gate
Natasha Soares 

Groepsbestuurder 
Tel.: +971 4 442 1155 Ext: 110
Fax: +971 4 442 1166
Mob.: +971 55 245 9068
Email: natasha@dubaidesertgate.com
Web: www.dubaidesertgate.com

_____________________________________________________________________________        

Extra Mile Events
Ayman Talaat

Directeur
Mob: +971 55 102 4564
Tel: + 971 4 447 5859
Fax: + 9714 4 447 5860
Email: operation@extramile-events.com
Web: www.extramile-events.com



Gulf Circle Tours
Gaby Seikaly

Directeur
Mob: +97150 651 1283
Tel: + 971 4 451 3838
Fax: + 971 4 449 8442
Email: gaby@gulfcircletours.com
Web: www.gulfcircletours.com

_____________________________________________________________________________        

Gulf Dunes LLC
Zaki Badawi

Algemeen directeur
Mob: +971 50 559 8518
Tel: +971 4 450 4460
Fax: +971 4 450 4461
Email: zaki.badawi@gulfdunes.com
Website: www.gulfdunes.com

_____________________________________________________________________________        

Gulf Ventures
Heather Galbraith

Evenementenmanager - Inkomend
Mob : +971 56 224 4976
Tel: +971 4 404 5916
Fax: + 971 4 404 5877
Email: heather.galbraith@gulfventures.com
Web : www.gulfventures.com

_____________________________________________________________________________        

Hunter International Travel & Tourism LLC
Michelle Chen

Algemeen directeur
Mob: +971 50 695 5963
Tel: +971 4 228 2568
Fax: +971 4 221 2771
Email: michelle.chen@huntertourism.net
Web: www.huntertourism.net


Incentive Connections Tourism LLC
Porus Guzder

Directeur/Eigenaar
Mob: +971 50 440 7959 
Tel: +971 4 386 9914 
Fax: ++ 971 4 386 2270
Email: info@incentiveconnections.com
Web: www.incentiveconnections.com

_____________________________________________________________________________        

Lama Tours
Kulwant Singh

Directeur
Mob: +971 50 625 3422
Tel: +971 4 334 4330/335 7676 
Fax: +971 4 334 4232/335 7 111  
Email: info@lama.ae : executiveoffice@lama.ae
Web: www.lamaconnect.com

_____________________________________________________________________________        

Royal Arabian
Annemarie de Waal

Algemeen Directeur – Dubai Operations
Mob: +971 50 240 1488 
Tel:   +971 4 299 9339 ext. 102
Fax: +971 4 299 9338
Email: annemarie@royalarabian.com
Web: www.royalarabian.com

_____________________________________________________________________________        

SNTTA Emir Tours
T.L.S. Iyer

Algemeen directeur
Mob: +971 50 212 1393
T: +971 4 282 1908
F: +971 4 286 5430
Email: sharad.i@snttadubai.com
Web: www.snttaemirtours.com


Sadaf Sarv - DMC
Emad Makhmreh

Hoofd Commerciële ontwikkeling
Mob: +971 52 726 4077
T: +971 4 22 33 411
F: +971 4 22 33 993
Email: emad@ss-dmc.com
Web: www.ss-dmc.com

_____________________________________________________________________________        


Sharaf Tours
Satheesh V.M

Algemeen directeur
Mob: +971 56 686 6509
T: +971 4 397 6161
F: +971 4 397 6527
Email: satheesh@sharaftours.com         
Web: www.sharaftours.com

_____________________________________________________________________________        

Travco Travel Dubai
Jestine Alfred

Adjunct-Algemeen directeur
Mob: +971 50 859 2453
Tel: +971 4 336 6643 Ext.176
Fax: +971 4 337 5681
Email: jestine.alfred@travcotravel.com
Web: www.travcotravel.com