Dubai

Znajdź lokalnego organizatora

Organizacja Dubai Business Events współpracuje z wieloma poważanymi profesjonalnymi organizatorami kongresów (PCO) i firmami zarządzającymi miejscami podróży (DMC), którzy zapewniają kompleksowe zarządzanie konferencjami, od projektu po opracowanie programu, rejestrację, wybór i rezerwację miejsca, sprzęt audiowizualny, wsparcie informatyczne i wszelkie inne usługi, które mogą być konieczne do pomyślnego przeprowadzenia wydarzenia.

Dzięki profesjonalnej pomocy każda impreza z pewnością przebiegnie pomyślnie, od pierwszej do ostatniej chwili. PCO pracujący w Dubaju oferują szeroki wybór usług pomocy stosownie dobranych pod kątem indywidualnych potrzeb klientów.

Ich usługi obejmują zarówno profesjonalną pomoc przy organizacji zakwaterowania dla uczestników, jak i porady w zakresie transportu, restauracji, atrakcji, wycieczek, obiektów konferencyjnych, imprez tematycznych, uroczystych kolacji i logistyki, spotkań i programów motywacyjnych, rozrywek towarzyskich — można też powierzyć im całkowitą organizację imprezy.



4.1 Polecani profesjonalni organizatorzy kongresów (PCO)


Dubai Business Events poleca poniższe firmy PCO.

Congress Solutions International

Senthil Gopinath

Dyrektor ds. konferencji i rozwoju biznesu

Tel.: +971 4 303 4766

Tel. kom.: +971 50 552 7610

E-mail: :senthilg@emirates.com

Sito internet: www.congresssolutionsinternational.com

 

Index Conferences & Exhibitions

Sara AlMadani

Dyrektor ds. projektów

Tel. : +971 4 3624717

Tel. kom. : +971 50 870 7798

E-mail: :sara.almadani@index.ae


MCI Dubai

Airaj Isaacs

Dyrektor — Rozwój biznesowy

Tel.: +971 4 311 6300

Tel. kom.: +971 50 1505235

E-mail: : airaj.isaacs@mci-group.com

Witryna: www.mci-group.com/uae


Meeting Minds Dubai

Medhat Nassar

Dyrektor generalny

Tel.: +9714 427 0492 X 101

Tel. kom.: +971 50 655 2611

E-mail: medhat@meetingmindsdubai.com

Witryna: www.meetingmindsdubai.com

4.2 Polecane firmy zarządzające miejscami podróży (DMC)

Dubai Business Events poleca poniższe firmy DMC. 

24 Degrees LLC

Mike Hummel

Dyrektor generalny

Tel. kom.:+971506562775

Tel.: +9714 388 7088

Fax: +9714 388 7077

E-mail: : mike@24degrees.com

Witryna: http://www.24degrees.com


Meg Brinsley

Sprzedaż i marketing

Tel. kom.: +971 559568980

E-mail: :meg@24degrees.com

Witryna: http://www.24degrees.com



 

1001 Events

Agnelo Fernandes

Dyrektor generalny

Tel. kom.: +971 50 387 1001

Tel.: + 9714 357 4004

Fax: + 9714 357 4357

E-mail: : agnelo@1001events.com;

Witryna: http://www.1001events.com


 

Alpha Tours

Samir Hamadeh

Kierownik

Tel. kom.: +971 50 4543745<

Tel.: + 9714 294 9888

Fax: + 9714 294 8416

E-mail: : Samirh@alphatoursdubai.com

Witryna: http://www.alphatoursdubai.com



Arabian Adventures

Justine Thomas-Butler

Kierownik ds. spotakań, programów motywacyjnych, konferencji i wydarzeń

Tel. kom.: + 971 50 645 9602

Tel.: + 971 4 303 4751

Fax: + 971 4 343 2251

E-mail: : justine.butler@emirates.com

Witryna: http://www.arabian-adventures.com


 


Connect World Travel & Tours

Justin Jacob / Preethi Ajay

Dyrektor generalny / Dyrektor ds. biznesu

Tel. kom.: +971 55 911 2244 / +971 52 896 2252

Tel.: + 971 4 266 6677

Fax: + 971 4 259 8886

E-mail: : justin@connectworldtours.com / preethia@connectworldtours.com

Witryna: www.connectworldtours.com


 


Desert Gate

Natasha Soares

Dyrektor ds. grup

Tel..: +971 4 442 1155 Ext: 110

Fax: +971 4 442 1166

Tel. kom..: +971 55 245 9068

E-mail: : natasha@dubaidesertgate.com

Witryna: www.dubaidesertgate.com


 


Extra Mile Events

Ayman Talaat

Dyrektor generalny

Tel. kom.: +971 55 102 4564

Tel.: + 971 4 447 5859

Fax: + 9714 4 447 5860

E-mail: : operation@extramile-events.com

Witryna: www.extramile-events.com



Gulf Circle Tours

Gaby Seikaly

Dyrektor generalny

Tel. kom.: +97150 651 1283

Tel.: + 971 4 451 3838

Fax: + 971 4 449 8442

E-mail: : gaby@gulfcircletours.com

Witryna: www.gulfcircletours.com


 


Gulf Dunes LLC

Zaki Badawi

Dyrektor generalny

Tel. kom.Tel. kom.: +971 50 559 8518

Tel.: +971 4 450 4460

Fax: +971 4 450 4461

E-mail: : zaki.badawi@gulfdunes.com

Witryna: www.gulfdunes.com


 


Gulf Ventures

Heather Galbraith

Dyrektor ds. imprez przyjazdowych

Tel. kom.: +971 56 224 4976

Tel.: +971 4 404 5916

Fax: + 971 4 404 5877

E-mail: heather.galbraith@gulfventures.com

Witryna: www.gulfventures.com


 


Hunter International Travel & Tourism LLC

Michelle Chen

Dyrektor generalny

Tel. kom.: +971 50 695 5963

Tel.: +971 4 228 2568

Fax: +971 4 221 2771

E-mail: :michelle.chen@huntertourism.net

Witryna: www.huntertourism.net


Incentive Connections Tourism LLC

Porus Guzder

Dyrektor generalny/Właściciel

Tel. kom.: +971 50 440 7959

Tel.Tel.: +971 4 386 9914

Fax: ++ 971 4 386 2270

E-mail: : info@incentiveconnections.com

Witryna: www.incentiveconnections.com


 


Lama Tours

Kulwant Singh

Dyrektor zarządzający

Tel. kom.: +971 50 625 3422

Tel.:+971 4 334 4330/335 7676

Fax: +971 4 334 4232/335 7 111

E-mail: : info@lama.ae : executiveoffice@lama.ae

Witryna: www.lamaconnect.com


 


Royal Arabian

Annemarie de Waal

Dyrektor generalny — Działania w Dubaju

Tel. kom.: +971 50 240 1488

Tel.: +971 4 299 9339 ext. 102

Fax: +971 4 299 9338

E-mail: : annemarie@royalarabian.com

Witryna: www.royalarabian.com


 


SNTTA Emir Tours

T.L.S. Iyer

統括部長

Tel. kom.: +971 50 212 1393

Tel.: +971 4 282 1908

Fax: +971 4 286 5430

E-mail: sharad.i@snttadubai.com

Witryna: www.snttaemirtours.com


Sadaf Sarv - DMC

Emad Makhmreh

Direttore Sviluppo aziendale

Tel. kom.: +971 52 726 4077

Tel.: +971 4 22 33 411

Fax: +971 4 22 33 993

E-mail: : emad@ss-dmc.com

Witryna: www.ss-dmc.com


 



Sharaf Tours

Satheesh V.M

Dyrektor generalny

Tel. kom.: +971 56 686 6509

Tel.: +971 4 397 6161

Fax: +971 4 397 6527

E-mail: : satheesh@sharaftours.com

Witryna: www.sharaftours.com


 


Travco Travel Dubai

Jestine Alfred

Z-ca Dyrektora generalnego

Tel. kom.: +971 50 859 2453

Tel.: +971 4 336 6643 Ext. 176

Fax: +971 4 337 5681

E-mail: :jestine.alfred@travcotravel.com

Witryna: www.travcotravel.com

Ocena podróżnego TripAdvisor
0 Opinie