Top

Dubay Biznes Tədbirləri 2016 DMC Tərəfdaşları


24 Degrees LLC

Logan Oliva
Satış və Marketinq
Mobil: +971 55 6568980
Telefon: +9714 5032208
Epoçt: logan@24degrees.com
Veb: http://www.24degrees.com

1001 Tədbir

Angelo Daniel Fernandes
İdarəedici Direktor
Mobil: + 97150 387 1001
Telefon: + 9714 357 4004
Epoçt: agnelo@1001events.com
Veb: http://www.1001events.com

Alpha Tours

Samir Hamadeh
Baş Menecer
Mobil: +971 50 4543745
Telefon: + 9714 7019111 ext. 9444
Epoçt: samirh@alphatoursdubai.com
Veb: http://www.alphatoursdubai.com

Arabian Adventures (Ərəb Macəraları)

Jeveen Attoh
Biznesin inkişafı üzrə Menecer
Mobil: + 971 56 655 0646
Telefon: + 971 4 303 4770
Epoçt: Jeveen.attoh@emirates.com
Veb: http://www.arabian-adventures.com

Connect World Travel & Tours

Mr Justin Jacob / Ms Preethi Ajay
İdarəedici Direktor
Mobil: +971 55 9112244
Telefon: + 9714 2666677
Epoçt: justin@connectworldtours.com
Veb: www.connectworldtours.com

Desert Gate (Səhra Qapısı)

Zaid Al Ali
Satış üzrə Baş Menecer – Qrup Səyahəti
Mobil.: +971 52 614 7659
Telefon: +971 4 4421155
Epoçt: zaid@desertgate.ae
Veb: www.desertgate.ae

Extra Mile (əlavə mil) tədbirləri

Eman Atef
Əməliyyatlar üzrə Direktor
Mobil: +971 55 102 4564
Telefon: + 9714 4475859
Epoçt: eman@extramile-events.com
Veb: www.extramile-events.com

Gulf Circle Tours LLC şirkəti

Gaby Seikaly
İçraçı Direktor
Mobil: +97150 651 1283
Telefon:+9714 4513838
Epoçt: gaby@gulfcircletours.com
Veb: www.gulfcircletours.com

Hunter International Travel & Tourism LLC

Michelle Chen
Baş Menecer
Mobil: +97150 6955963
Telefon: +9714 228 2568
Epoçt: michelle.chen@huntertourism.net
Veb: www.huntertourism.net

Lama Tours

Kulwant Singh
Prezident/İdarəedici Direktor
Mobil: +97150 625 3422
Telefon: +9714 8890000
Epoçt: info@lama.ae : kulwants@lama.ae
Veb: www.lamadubai.com

Liberty International UAE şirkəti

May Kappes
Əməliyyatlar üzrə Menecer
Mobil: +971 52 6224538
Telefon: +9714 3708850
Epoçt: May.kappes@liberty-int.com
Veb: www.liberty-int.com

Massbetter Səyahət və Turizm

Enda Fu
Əməliyyatlar üzrə Menecer
Mobil: +971 50 1593698
Telefon: +9714 425 3337 ext. 217
Epoçt: enda@miegroups.com
Veb: www.massbettertravel.com

North Tours LLC

Gargie Pandya
İctimai Əlaqələr üzrə Menecer
Mobil: +971 52 904 2820
Telefon: +971 4 4569944
Epoçt: media@northtours.net
Veb: www.north-tours.com

Rayna Tourism LLC

Deepak Hiranandani
Satış üzrə Direktor
Mobil: +971 55 1122142
Telefon: +971 4 2699900
Epoçt: deepak@raynatours.com
Veb: www.raynatours.com

Royal Arabian

Annemarie de Waal
Baş Menecer – Dubay Əməliyyatları
Mobil: +97150 240 1488
Telefon: +971 4 299 9339 ext. 102
Epoçt: annemarie@royalarabian.com
Veb: www.royalarabian.com

Sharaf Tours

Satheesh V.M
Baş Menecer
Mobil: +971 56 6866509
Telefon: +9714 397 61 61
 Epoçt: satheesh@sharaftours.com

Travco Travel Dubai

Jestine Alfred
Baş Menecer Köməkçisi
Mobil: +971 50 859 24 53
Telefon: +9714 336 6643 Ext.176
Epoçt: jestine.alfred@travcotravel.com

SNTTA Emir Tours

Deep Kotecha
Business Development Manager
Mobil: +971 50 2133 084
Telefon: +9714 286 5165
Epoçt: deep.k@snttadubai.com
Veb: www.snttaemirtours.com