Top

Polecane firmy zarządzające miejscami podróży (DMC)

Dubai Business Events poleca poniższe firmy DMC.


24 Degrees LLC

Logan Oliva
Sprzedaż i marketing
Tel. kom.: +971 55 6568980                                                   
Tel.: +9714 5032208                                                
E-mail: logan@24degrees.com
Witryna: http://www.24degrees.com

1001 Events

Angelo Daniel Fernandes
Dyrektor zarządzający
Tel. kom.: + 97150 387 1001
Tel.: + 9714 357 4004
E-mail: agnelo@1001events.com
Witryna: http://www.1001events.com

Alpha Tours

Dyrektor generalny
Tel. kom.: +971 50 4543745
Tel.: + 9714 7019111 wewn. 9444
E-mail: samirh@alphatoursdubai.com
Witryna: http://www.alphatoursdubai.com

Arabian Adventures

Jeveen Attoh
Kierownik ds. rozwoju biznesowego
Tel. kom.: + 971 56 655 0646
Tel.: + 971 4 303 4770
E-mail: Jeveen.attoh@emirates.com
Witryna: http://www.arabian-adventures.com

Connect World Travel & Tours

Justin Jacob / Preethi Ajay
Dyrektor generalny / Dyrektor ds. biznesu
Tel. kom.: +971 55 9112244
Tel.: + 9714 2666677
E-mail: justin@connectworldtours.com
Witryna: www.connectworldtours.com

Desert Gate

Zaid Al Ali
Starszy Kierownik Sprzedaży – Turystyka Grupowa
Tel.: +971 52 614 7659
Faks: +971 4 4421155
E-mail: zaid@desertgate.ae
Witryna: www.desertgate.ae

Extra Mile Events

Eman Atef
Dyrektor Operacyjny
Tel. kom.: +971 55 102 4564
Tel.: + 9714 4475859
E-mail: eman@extramile-events.com
Witryna: www.extramile-events.com

Gulf Circle Tours

Gaby Seikaly
Dyrektor zarządzający
Tel. kom.: +97150 651 1283
Tel.:+9714 4513838
E-mail: gaby@gulfcircletours.com
Witryna: www.gulfcircletours.com

Hunter International Travel & Tourism LLC

Michelle Chen
Dyrektor generalny
Tel. kom.: +97150 6955963
Tel.: +9714 228 2568
E-mail: michelle.chen@huntertourism.net
Web: www.huntertourism.net

Lama Tours

Kulwant Singh
CEO/Dyrektor Generalny
Tel. kom.: +97150 625 3422
Tel.: +9714 8890000
E-mail: info@lama.ae : kulwants@lama.ae
Witryna: www.lamadubai.com

Liberty International UAE

May Kappes
Kierownik ds. operacyjnych
Tel. kom.: +971 52 6224538
Tel.: +9714 3708850
E-mail: May.kappes@liberty-int.com
Witryna: www.liberty-int.com

Massbetter Travel and Tourism

Enda Fu
Kierownik ds. operacyjnych
Tel. kom.: +971 50 1593698
Tel.: +9714 425 3337 wewn. 217  
E-mail: enda@miegroups.com
Witryna: www.massbettertravel.com

North Tours LLC

Gargie Pandya
Menadżer ds. PR
Tel. kom.: +971 52 904 2820
Tel.: +971 4 4569944
E-mail: media@northtours.net
Witryna: www.north-tours.com

Rayna Tourism LLC

Deepak Hiranandani
Dyrektor ds. sprzedaży
Tel. kom.: +971 55 1122142
Tel.: +971 4 2699900
E-mail: deepak@raynatours.com
Witryna: www.raynatours.com

Royal Arabian

Annemarie de Waal
Dyrektor generalny ds. działań w Dubaju
Tel. kom.: +97150 240 1488
Tel.:   +971 4 299 9339 wew. 102
E-mail: annemarie@royalarabian.com
Witryna: www.royalarabian.com

Sharaf Tours

Satheesh V.M
Dyrektor generalny
Tel. kom.: +971 56 6866509
Tel.: +9714 397 61 61
 E-mail: satheesh@sharaftours.com
Witryna: www.sharaftours.com

Travco Travel Dubai

Jestine Alfred
Z-ca Dyrektora Generalnego
Tel. kom.: +971 50 859 24 53
Tel.: +9714 336 6643 wew. 176
E-mail: jestine.alfred@travcotravel.com
Witryna: www.travcotravel.com 

SNTTA Emir Tours

Deep Kotecha
Business Development Manager
Tel. kom.: +971 50 2133 084
Tel.: +9714 286 5165
E-mail: deep.k@snttadubai.com
Witryna: www.snttaemirtours.com