Już jest w ulubionych pozycjach!

Zaloguj się lub utwórz konto, aby zapisywać własne ulubione pozycje i otrzymywać spersonalizowane rekomendacje.

Zaloguj sięZarejestruj się

Zaloguj się, aby polubić

Zaloguj lub zarejestruj się, aby polubić te treści

Zaloguj sięZarejestruj się
Występy na żywo

„La Perle” w reżyserii Dragone'a

Dzieło teatralne w Dubaju

Logo
04Oct
Tue, October 4, 2022
18:30 - 23:00
05Oct
Wed, October 5, 2022
18:30 - 23:00
Sheikh Zayed Road
closeback

„La Perle” w reżyserii Dragone'a

October 2022
04Oct
Tue, October 4, 2022
18:30 - 23:00
05Oct
Wed, October 5, 2022
18:30 - 23:00
06Oct
Thu, October 6, 2022
18:30 - 23:00
07Oct
Fri, October 7, 2022
18:30 - 23:00
08Oct
Sat, October 8, 2022
18:30 - 23:00
11Oct
Tue, October 11, 2022
18:30 - 23:00
12Oct
Wed, October 12, 2022
18:30 - 23:00
13Oct
Thu, October 13, 2022
18:30 - 23:00
14Oct
Fri, October 14, 2022
18:30 - 23:00
15Oct
Sat, October 15, 2022
18:30 - 23:00
18Oct
Tue, October 18, 2022
18:30 - 23:00
19Oct
Wed, October 19, 2022
18:30 - 23:00
20Oct
Thu, October 20, 2022
18:30 - 23:00
21Oct
Fri, October 21, 2022
18:30 - 23:00
22Oct
Sat, October 22, 2022
18:30 - 23:00
25Oct
Tue, October 25, 2022
18:30 - 23:00
26Oct
Wed, October 26, 2022
18:30 - 23:00
27Oct
Thu, October 27, 2022
18:30 - 23:00
28Oct
Fri, October 28, 2022
18:30 - 23:00
29Oct
Sat, October 29, 2022
18:30 - 23:00

Sheikh Zayed Road

Bądź na bieżąco

Otrzymuj najnowsze informacje o atrakcjach w Dubaju

Wszystkie udostępnione dane będą przetwarzane zgodnie z naszymi Zasadami ochrony prywatności.