Tato položka je nyní ve vašich oblíbených destinacích!

Přihlaste se nebo si vytvořte účet, abyste mohli ukládat oblíbené položky a dostávat doporučení šitá na míru vašim potřebám.

PřihlásitZaregistrujte se

Živá představení

La Perle by Dragone

Nechte se pohltit místním mistrovským kouskem

Logo
09Feb
Thu, February 9, 2023
18:30 - 23:00
10Feb
Fri, February 10, 2023
18:30 - 23:00
Sheikh Zayed Road
closeback

La Perle by Dragone

February 2023
09Feb
Thu, February 9, 2023
18:30 - 23:00
10Feb
Fri, February 10, 2023
18:30 - 23:00
11Feb
Sat, February 11, 2023
18:30 - 23:00
14Feb
Tue, February 14, 2023
18:30 - 23:00
15Feb
Wed, February 15, 2023
18:30 - 23:00
16Feb
Thu, February 16, 2023
18:30 - 23:00
17Feb
Fri, February 17, 2023
18:30 - 23:00
18Feb
Sat, February 18, 2023
18:30 - 23:00
21Feb
Tue, February 21, 2023
18:30 - 23:00
22Feb
Wed, February 22, 2023
18:30 - 23:00
23Feb
Thu, February 23, 2023
18:30 - 23:00
24Feb
Fri, February 24, 2023
18:30 - 23:00
25Feb
Sat, February 25, 2023
18:30 - 23:00
28Feb
Tue, February 28, 2023
18:30 - 23:00

Sheikh Zayed Road