זה עכשיו אחד הנבחרים שלכם!

התחברו או צרו חשבון כדי לשמור את המועדפים שלכם ולקבל המלצות מותאמות אישית.

התחברותהירשמו

הופעות חיות

הפקת La Perle מאת Dragone

בואו לצלול ליצירת מופת מקומית

Logo
30Jun
Thu, June 30, 2022
18:30 - 23:00
01Jul
Fri, July 1, 2022
18:30 - 23:00

כרטיסים מ 119 AED

closeback

הפקת La Perle מאת Dragone

June 2022
30Jun
Thu, June 30, 2022
18:30 - 23:00
July 2022
01Jul
Fri, July 1, 2022
18:30 - 23:00
02Jul
Sat, July 2, 2022
18:30 - 23:00
05Jul
Tue, July 5, 2022
18:30 - 23:00
06Jul
Wed, July 6, 2022
18:30 - 23:00
07Jul
Thu, July 7, 2022
18:30 - 23:00
08Jul
Fri, July 8, 2022
18:30 - 23:00
09Jul
Sat, July 9, 2022
18:30 - 23:00
12Jul
Tue, July 12, 2022
18:30 - 23:00
13Jul
Wed, July 13, 2022
18:30 - 23:00
14Jul
Thu, July 14, 2022
18:30 - 23:00
15Jul
Fri, July 15, 2022
18:30 - 23:00
16Jul
Sat, July 16, 2022
18:30 - 23:00
19Jul
Tue, July 19, 2022
18:30 - 23:00
20Jul
Wed, July 20, 2022
18:30 - 23:00
21Jul
Thu, July 21, 2022
18:30 - 23:00
22Jul
Fri, July 22, 2022
18:30 - 23:00
23Jul
Sat, July 23, 2022
18:30 - 23:00
26Jul
Tue, July 26, 2022
18:30 - 23:00
27Jul
Wed, July 27, 2022
18:30 - 23:00
28Jul
Thu, July 28, 2022
18:30 - 23:00
29Jul
Fri, July 29, 2022
18:30 - 23:00
30Jul
Sat, July 30, 2022
18:30 - 23:00
August 2022
02Aug
Tue, August 2, 2022
18:30 - 23:00
03Aug
Wed, August 3, 2022
18:30 - 23:00
04Aug
Thu, August 4, 2022
18:30 - 23:00
05Aug
Fri, August 5, 2022
18:30 - 23:00
06Aug
Sat, August 6, 2022
18:30 - 23:00
09Aug
Tue, August 9, 2022
18:30 - 23:00
10Aug
Wed, August 10, 2022
18:30 - 23:00
11Aug
Thu, August 11, 2022
18:30 - 23:00
12Aug
Fri, August 12, 2022
18:30 - 23:00
13Aug
Sat, August 13, 2022
18:30 - 23:00
16Aug
Tue, August 16, 2022
18:30 - 23:00
17Aug
Wed, August 17, 2022
18:30 - 23:00
18Aug
Thu, August 18, 2022
18:30 - 23:00
19Aug
Fri, August 19, 2022
18:30 - 23:00
20Aug
Sat, August 20, 2022
18:30 - 23:00
23Aug
Tue, August 23, 2022
18:30 - 23:00
24Aug
Wed, August 24, 2022
18:30 - 23:00
25Aug
Thu, August 25, 2022
18:30 - 23:00
26Aug
Fri, August 26, 2022
18:30 - 23:00
27Aug
Sat, August 27, 2022
18:30 - 23:00
30Aug
Tue, August 30, 2022
18:30 - 23:00
31Aug
Wed, August 31, 2022
18:30 - 23:00

קבלו עדכונים

קבלו את העדכונים האחרונים על מה שאפשר לעשות בדובאי

כל המידע שתספקו יטופל בהתאם להודעה שלנו בנוגע לשמירה על הפרטיות